• DRUHÁCI NA LYŽIARSKOM VÝCVIKU

• 06.02.2024 22:42
      • VALČIANSKA  DOLINA  VOLÁ ...
      •       Koniec januára 2024 sa v 2. ročníku niesol v športovom duchu. Druháci v týždni od 22.1. do 26.1. úspešne absolvovali základný lyžiarsky výcvik. Napriek súčasným výkyvom počasia nám slniečko bolo dopriate a až na 1 deň, keď sme kvôli počasiu ostali v škole, sme si to spoločne na svahu užili bez komplikácií a zranení.

Z nelyžiarov sa stali lyžiari začiatočníci a tí, ktorí na svahu nestáli prvýkrát, si to užívali na veľkom vleku a zdokonalili svoje lyžiarske zručnosti. Posledný deň všetci absolvovali lyžiarske preteky.  Podporovaní rodičmi a ich hlasným skandovaním úspešne prešli všetky bránky a na záver boli ocenení sladkou odmenou a diplomom. Najlepší z troch kategórií si domov odniesli aj víťazné poháre.

Po úspešnom absolvovaní lyžiarskeho výcviku sa naši druháci môžu už teraz tešiť na intenzívny plavecký výcvik, ktorý ich čaká v dohľadnej dobe.

ŠPORTU ZDAR